Ш а н о в н і д р у з і !

Незабаром перед Вами постане одна з найважливіших проблем Вашого життя. Куди піти вчитися? Як обрати подальший шлях у своєму житті? Ким стати?

Вибір професії – один із відповідальних кроків до Вашої самостійності. Він визначить Вашу діяльність у майбутньому і надасть Вам упевненості у житті.

Професія митника є однією з найдавніших у житті людства. Відомо, що в Україні її коріння сягає ще часів існування Київської Русі. І сьогодні, розбудовуючи незалежність нашої країни, митна служба має складні та відповідальні завдання щодо зміцнення економічного та політичного потенціалу Української держави.

Безперечно, митна служба – це обличчя держави. Якою залишиться Україна у спогадах іноземних громадян, що відвідали нашу державу, певною мірою залежить від інтелектуального, професійного та культурного рівня працівників Української митниці, їх умінь і знань. Тому згідно з Указом Президента України від 11 червня 1996 року створено Академію митної служби України – єдиний у нашій країні вищий навчальний заклад, що готує фахівців для митної служби.

Академія митної служби України – багатопрофільний вищий спеціалізований заклад освіти, який здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійними програмами відповідних рівнів, що відповідають державним стандартам, забезпечує здобуття післядипломної освіти працівниками митної служби України, проводить наукові дослідження і є головною навчально-методичною установою в національній системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців митної справи.

Враховуючи те, що митники в процесі службової діяльності постійно спілкуються з громадянами інших країн, особлива увага приділяється поглибленому вивченню іноземних мов. Кожний випускник Академії по закінченні навчання зможе вільно володіти однією або двома іноземними мовами.

В Академії працюють висококваліфіковані доктори і кандидати наук: правознавці, фахівці із питань зовнішньоекономічних відносин, менеджменту, економічної теорії, фінансів, міжнародної економіки, інформаційних технологій тощо. До викладання залучені також кращі фахівці митної служби України. Викладачі охоче поділяться з Вами своїми знаннями, ознайомлять з обраною спеціальністю, залучать до науково-дослідницької роботи.

У навчальних корпусах Академії до Ваших послуг бібліотека, просторі світлі аудиторії, навчальні та наукові лабораторії, лінгафонні класи, сучасні комп’ютерні комплекси, підключені до мережі Інтернет, а у гуртожитках – затишні кімнати.

У вільний від навчання час курсанти-митники мають широкі можливості для проведення творчих вечорів, концертів, конкурсів, займатися спортом. Про спортивні досягнення курсантів-митників свідчить те, що вони постійно беруть участь у змаганнях першості України з різних видів спорту.

Важливого значення надається організації наукової діяльності курсантів, проведенню науково – практичних і методичних конференцій (в тому числі й міжнародних), семінарів з актуальних питань митної справи, юриспруденції, економіки, інформаційних технологій тощо.

У центрі уваги Академії є розвиток співробітництва, постійне розширення відносин з провідними науковими і навчальними закладами митних служб країн СНД та Європи, участь курсантів і викладачів у спільних міжнародних проектах. Кращі курсанти Академії зможуть продовжити навчання в аспірантурі Академії.

Сподіваємось, що Ви зробите свій вибір. Бажаємо успішно витримати всі вступні випробування і раді будемо особисто познайомитись з Вами як з курсантами Академії митної служби України.